ЗДРАВ ЖИВОТ: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ЗДРАВ ЖИВОТ

Пронајден(о) е 31  производ(и)
Редослед Производи по страна:


Свелто појас

Свелто појасот се користи за контрола на телесната тежина како и за правилно држење на телото - компресивен корсет и фитнес појас за слабеење!

40
599,00 ден
999,00 денМАГНЕТЕН ПОЈАС

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.

23
999,00 ден
1.299,00 денМАГНЕТЕН ПОЈАС S/M

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.

23
999,00 ден
1.299,00 денГУМЕН ШТИТНИК ЗА СТАПАЛА

Природен и пријатен начин да ги намалите болките во нозете!

НОВО
40
599,00 ден
999,00 денЈАМАМОТО ЗА КОЛЕНО

Магнетен појас за колено со 32 магнети кои се распределени да го покриваат целото колено и да ја блокираат болката.

23
999,00 ден
1.299,00 денЈАМАМОТО ЗА КОЛЕНО 2 ПАР.

Магнетен појас за колено со 32 магнети кои се распределени да го покриваат целото колено и да ја блокираат болката.

23
1.998,00 ден
2.598,00 денВЕНЕН ЕКС СПРЕЈ

Спреј против проширени вени

10
899,00 ден
999,00 денVenen Ex

Делотворно против проширени вени

10
899,00 ден
999,00 денVenen night

Ноќна крема за нозе со екстракт од див костен.

10
899,00 ден
999,00 денSKINCARE FLUID

Здрав и едноставен начин на отстранување на израстоците на кожата без хируршки зафати.ДЕРМАЦЕЛ КРЕМА

Олеснување за сите тегоби како што се црвенилото, акните и псоријазата!

9
999,00 ден
1.099,00 денНОПАНОЛ ФОРТЕ СПРЕЈ

Спреј против болки со ефект на загревање.

9
999,00 ден
1.099,00 денТИГРОВА МАСТ 30 мл

Тигрова маст  - најпознатата маст во светот

НОВО
25
599,00 ден
799,00 денТИГРОВА МАСТ 30 мл 2 третмана

Тигрова маст  - најпознатата маст во светот

НОВО
38
998,00 ден
1.598,00 денБОСВЕЛИЈА ТЕМЈАН БАЛЗАМ

Балзам со индиски темјан за ублажување на ревматските тегоби.

9
999,00 ден
1.099,00 денХАИ МОБИЛАН

Капсули против болки на база на ‘рскавица од ајкула.

20
799,00 ден
999,00 денХАИ МОБИЛАН 2 третмана

Капсули против болки на база на ‘рскавица од ајкула.

30
1.398,00 ден
1.998,00 денБОСВЕЛИСАН КАПСУЛИ

Тројна комбинација против болките во зглобовите

НОВО
55
499,00 ден
1.099,00 денКОМПРЕСИСКИ ЧОРАПИ

Овозможете им потпора на проширените вени и на другите болни проблеми со нозете

НОВО
13
1.399,00 ден
1.599,00 денSoft gel чорапи

СТОП за болките во прстите и стапалата

НОВО
23
999,00 ден
1.299,00 денЦИМЕТ ПЛУС ТАБЛЕТИ

Нова формула против висок шеќер во крвтаЦИМЕТ ПЛУС 2 третман

Нова формула против висок шеќер во крвта

10
1.798,00 ден
1.998,00 денКУРКУМА ТАБЛЕТИ

За брзо зајакнување, подобрување на имунитетот, подобрување на функцијата на нервите, подобрување на циркулацијата.

НОВО
9
999,00 ден
1.099,00 денУРАСАН КАПСУЛИ

Капсули на база на семки од тиква и витамини за здрава простата.

20
799,00 ден
999,00 денМЕДОБАЛАНС

Вратете ја својата енергија, сила и зајакнете го својот имунитет!

10
899,00 ден
999,00 ден

1