СЛАБЕЕЊЕ: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

СЛАБЕЕЊЕ

Пронајден(о) е 10  производ(и)
Редослед Производи по страна:


Свелто појас

Свелто појасот се користи за контрола на телесната тежина како и за правилно држење на телото - компресивен корсет и фитнес појас за слабеење!

40
599,00 ден
999,00 денPERFEKT ARM - против млитави надлактици

Затегнете  ги  своите  надлактици  без  естетска  хирургијаАКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ 35-37

Оргинални влошки за стапала Др. Metz со акупресурни точки. Големина: 35-37

13
1.299,00 ден
1.499,00 денАКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ 38-40

Оргинални влошки за стапала Др. Metz со акупресурни точки. Големина: 38-40

13
1.299,00 ден
1.499,00 денАКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ 41-43

Оргинални влошки за стапала Др. Metz со акупресурни точки. Големина: 41-43

13
1.299,00 ден
1.499,00 денАКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ 44-47

Оргинални влошки за стапала Др. Metz со акупресурни точки. Големина: 44-47

13
1.299,00 ден
1.499,00 денАНАНАС БРОМЕЛИН КАПСУЛИ

Нови капсули за губење на тежината

20
799,00 ден
999,00 денЦИТРАКС

Брзо слабеење без повторно дебелеење.

НОВО


БИО СЛИМ ЧИП

Целиот организам се регенерира, а вие добивате подобра фигура

30
699,00 ден
999,00 ден

1