Нега на тело: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Нега на тело


Цена


min:
max:


Пронајден(о) е 11  производ(и)
Редослед Производи по страна:


PERFEKT ARM - против млитави надлактици

Затегнете  ги  своите  надлактици  без  естетска  хирургијаБИО МАРЕ СОЛ ЗА КАПЕЊЕ

Потенцијалот на лекување со помош на солта од Мртвото море е бесконечен !

33
599,00 ден
899,00 денВЕНЕН ЕКС СПРЕЈ

Спреј против проширени вени

10
899,00 ден
999,00 денVenen Ex

Делотворно против проширени вени

10
899,00 ден
999,00 денVenen night

Ноќна крема за нозе со екстракт од див костен.

10
899,00 ден
999,00 денNail Fix

Капки против зараснување на ноктите во месоSKINCARE FLUID

Здрав и едноставен начин на отстранување на израстоците на кожата без хируршки зафати.ПЕДОСАН РЕВИТАЛИЗЕР

Повторно убави нокти на прстите од нозете!ДЕРМАЦЕЛ КРЕМА

Олеснување за сите тегоби како што се црвенилото, акните и псоријазата!MEDOFLEX ГЕЛ

Сега може да кажете збогум наболките и повторно да уживатево подобрената подвижност!

38
999,00 ден
1.599,00 денБОСВЕЛИЈА ТЕМЈАН БАЛЗАМ

Балзам со индиски темјан за ублажување на ревматските тегоби.

9
999,00 ден
1.099,00 ден

1