ЗДРАВА КОЖА: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ЗДРАВА КОЖА

Пронајден(о) е 27  производ(и)
Редослед Производи по страна:


КАПКИ ЗА ЗАБИ

Смејте се безгрижно...PERFEKT ARM - против млитави надлактици

Затегнете  ги  своите  надлактици  без  естетска  хирургијаБИО МАРЕ СОЛ ЗА КАПЕЊЕ

Потенцијалот на лекување со помош на солта од Мртвото море е бесконечен !

33
599,00 ден
899,00 денВЕНЕН ЕКС СПРЕЈ

Спреј против проширени вени

10
899,00 ден
999,00 денVenen Ex

Делотворно против проширени вени

10
899,00 ден
999,00 денVenen night

Ноќна крема за нозе со екстракт од див костен.

10
899,00 ден
999,00 денNail Fix

Капки против зараснување на ноктите во месоSKINCARE FLUID

Здрав и едноставен начин на отстранување на израстоците на кожата без хируршки зафати.ПЕДОСАН РЕВИТАЛИЗЕР

Повторно убави нокти на прстите од нозете!ДЕРМАЦЕЛ КРЕМА

Олеснување за сите тегоби како што се црвенилото, акните и псоријазата!

38
999,00 ден
1.599,00 денMEDO HAIR ШАМПОН

Третман против опаѓање на косата

20
799,00 ден
999,00 денMEDO HAIR ТОНИК

Третман против опаѓање на косатаMEDO HAIR КОМПЛЕТ

Третман против опаѓање на косата

10
1.798,00 ден
1.998,00 денГЕЛ ОД КАЈСИЈА

Лифтинг против брчки за нестрпливи

9
999,00 ден
1.099,00 денACTIVE LIFT КРЕМА ОД СМИЉ - 50ml

Immortelle Active lift крема од смиљ за лице

20
1.199,00 ден
1.499,00 денРУНОЛИСТ АМПУЛИ

Третман за помлад изгледГРАДНИК ОБЕМ 80 СМ

Толку удобен да едноставно може и да се спие со него!ГРАДНИК ОБЕМ 85 СМ

Толку удобен да едноставно може и да се спие со него!ГРАДНИК ОБЕМ 90 СМ

Толку удобен да едноставно може и да се спие со него!ГРАДНИК ОБЕМ 95 СМ

Толку удобен да едноставно може и да се спие со него!ГРАДНИК ОБЕМ 100 СМ

Толку удобен да едноставно може и да се спие со него!MEDOFLEX ГЕЛ

Сега може да кажете збогум наболките и повторно да уживатево подобрената подвижност!

38
999,00 ден
1.599,00 денБОСВЕЛИЈА ТЕМЈАН БАЛЗАМ

Балзам со индиски темјан за ублажување на ревматските тегоби.

9
999,00 ден
1.099,00 денКРЕМА ОД СМИЉ - Skin Doc 100ml

Третман од смиљ за чувствителна кожа!

1