LUMUVITRE СПРЕЈ ЗА ПРОЗОРИ 500 мл: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

LUMUVITRE СПРЕЈ ЗА ПРОЗОРИ 500 мл            
 

Lumivitre - спреј за чистење 500 мл

ВРЕМЕ Е ЗА ТЕМЕЛНО ЧИСТЕЊЕ!
ЧИСТЕТЕ ГИ ПРОЗОРИТЕ ЕДНАШ ГОДИШНО


ЛУМИВИТРЕ е револуција!

Испрскајте го спрејот ЛУМИВИТРЕ на вашиот прозорец и тој ќе формира невидлив штит и ќе го штити вашето прозорско стакло од прашина, пареа, инсекти, никотин дури една година. Едноставно испрскајте го ЛУМИВИТРЕ на вашиот мебел или плочки и тие веднаш ќе станат посјајни. Идеален за куќа, кујна, бањи, автомобилско стакло и велосипедска кацига. Исто така штити од замаглување на стаклата.

 

Lumivitre - спреј за чистење 500 мл

Чистете ги прозорите еднаш годишно

Шифра на артиклот: 104001  -  Пакување: 500,00 мл  -  Цена за 100 мл: 199,80 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 1500 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка