Лоша циркулација: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Лоша циркулација

Пронајден(о) е 4  производ(и)
Редослед Производи по страна:


МАГНЕТЕН ПОЈАС

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.МАГНЕТЕН ПОЈАС S/M

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.ХАИ МОБИЛАН

Капсули против болки на база на ‘рскавица од ајкула.

30
699,00 ден
999,00 денКОМПРЕСИСКИ ЧОРАПИ

Овозможете им потпора на проширените вени и на другите болни проблеми со нозете

НОВО
1