Ублажување на болки: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Ублажување на болки


Цена


min:
max:


Пронајден(о) е 14  производ(и)
Редослед Производи по страна:


МАГНЕТЕН ПОЈАС S/M

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.

15
1.099,00 ден
1.299,00 денГУМЕН ШТИТНИК ЗА СТАПАЛА

Природен и пријатен начин да ги намалите болките во нозете!

НОВО
40
599,00 ден
999,00 денЈАМАМОТО ЗА КОЛЕНО

Магнетен појас за колено со 32 магнети кои се распределени да го покриваат целото колено и да ја блокираат болката.

23
999,00 ден
1.299,00 денЈАМАМОТО ЗА КОЛЕНО 2 ПАР.

Магнетен појас за колено со 32 магнети кои се распределени да го покриваат целото колено и да ја блокираат болката.

23
1.998,00 ден
2.598,00 денНОПАНОЛ ФОРТЕ СПРЕЈ

Спреј против болки со ефект на загревање.

9
999,00 ден
1.099,00 денMEDOFLEX ГЕЛ

Сега може да кажете збогум наболките и повторно да уживатево подобрената подвижност!

38
999,00 ден
1.599,00 денТИГРОВА МАСТ 30 мл

Тигрова маст  - најпознатата маст во светот

НОВО
25
599,00 ден
799,00 денТИГРОВА МАСТ 30 мл 2 третмана

Тигрова маст  - најпознатата маст во светот

НОВО
38
998,00 ден
1.598,00 денБОСВЕЛИЈА ТЕМЈАН БАЛЗАМ

Балзам со индиски темјан за ублажување на ревматските тегоби.

9
999,00 ден
1.099,00 денХАИ МОБИЛАН

Капсули против болки на база на ‘рскавица од ајкула.

10
899,00 ден
999,00 денХАИ МОБИЛАН 2 третмана

Капсули против болки на база на ‘рскавица од ајкула.

10
1.798,00 ден
1.998,00 денБОСВЕЛИСАН КАПСУЛИ

Тројна комбинација против болките во зглобовите

НОВО
9
999,00 ден
1.099,00 денГАЛГАНТ КАПСУЛИ

Конечно без болки: лековита билка која го напаѓа центарот на болката.

НОВО
36
699,00 ден
1.099,00 денSoft gel чорапи

СТОП за болките во прстите и стапалата

НОВО
23
999,00 ден
1.299,00 ден

1