ГУМЕН ШТИТНИК ЗА СТАПАЛА: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ГУМЕН ШТИТНИК ЗА СТАПАЛА            
 

ПРИРОДЕН ГУМЕН ШТИТНИК ПРОТИВ КОКАЛЧЕ

Вашата работа е поврзана со долгото и тешко стоење во текот на денот?
Имате болки после пешачењето?
Природен гумен штитник
ПРОТИВ КОКАЛЧЕ
СПРЕЧЕТЕ ГИ ПРОБЛЕМИТЕ!
•Помага при олеснување на болки кај hallux valgusa
•Лесен за носење
•Мек и удобен
•Дизајниран за луѓе кои страдаат од hallux valgusa
•Ја ублажува болката  и преклопувањето на прстите на нозете, а воедно го спречува hallux valgusa.
Намалете го притисокот помеѓу прстите на нозете и повторно уживајте во пешачењето. Овој гумен штитник за стапала ги спречува проблемите. Едноставно навлечете го на нозете и облечете ги обувките. Корегирајте ги прстите на нозете и вратете ги во нивната природна положба  благодарение на овој гумен заштитник. Одговара на секоја величина, мек е и едноставен за чистење и повторна употреба. Лесно се пере и брзо се суши. Ќе си го олесните животот.

 

ПРИРОДЕН ГУМЕН ШТИТНИК ПРОТИВ КОКАЛЧЕ

Природен и пријатен начин да ги намалите болките во нозете!


Бесплатна достава со нарачка поголема од 1500 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка