Попусти: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Попусти

Пронајден(о) е 36  производ(и)
Редослед Производи по страна:


Свелто појас

Свелто појасот се користи за контрола на телесната тежина како и за правилно држење на телото - компресивен корсет и фитнес појас за слабеење!МАГНЕТЕН ПОЈАС

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.МАГНЕТЕН ПОЈАС S/M

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.ЈАМАМОТО ЗА КОЛЕНО 2 ПАР.

Магнетен појас за колено со 32 магнети кои се распределени да го покриваат целото колено и да ја блокираат болката.

23
1.998,00 ден
2.598,00 денВЕНЕН ЕКС СПРЕЈ

Спреј против проширени вениVenen Ex

Делотворно против проширени вениVenen night

Ноќна крема за нозе со екстракт од див костен.ДЕРМАЦЕЛ КРЕМА

Олеснување за сите тегоби како што се црвенилото, акните и псоријазата!MEDO HAIR КОМПЛЕТ

Третман против опаѓање на косата

10
1.798,00 ден
1.998,00 денАКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ 35-37

Оргинални влошки за стапала Др. Metz со акупресурни точки. Големина: 35-37АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ 38-40

Оргинални влошки за стапала Др. Metz со акупресурни точки. Големина: 38-40АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ 41-43

Оргинални влошки за стапала Др. Metz со акупресурни точки. Големина: 41-43АКУПРЕСУРНИ ВЛОШКИ 44-47

Оргинални влошки за стапала Др. Metz со акупресурни точки. Големина: 44-47ГРАДНИК ОБЕМ 80 СМ

Толку удобен да едноставно може и да се спие со него!ГРАДНИК ОБЕМ 85 СМ

Толку удобен да едноставно може и да се спие со него!ГРАДНИК ОБЕМ 90 СМ

Толку удобен да едноставно може и да се спие со него!LUMUVITRE СПРЕЈ ЗА ПРОЗОРИ 500 мл

Чистете ги прозорите еднаш годишноСПРЕЈ ПРОТИВ МИКРООРГАНИЗМИ

Нека секој кревет биде чист за само неколку секунди!НОПАНОЛ ФОРТЕ СПРЕЈ

Спреј против болки со ефект на загревање.ТИГРОВА МАСТ 30 мл

Тигрова маст  - најпознатата маст во светот

НОВО


ТИГРОВА МАСТ 30 мл 2 третмана

Тигрова маст  - најпознатата маст во светот

НОВО
25
1.199,00 ден
1.598,00 денБОСВЕЛИЈА ТЕМЈАН БАЛЗАМ

Балзам со индиски темјан за ублажување на ревматските тегоби.ХАИ МОБИЛАН

Капсули против болки на база на ‘рскавица од ајкула.КОМПРЕСИСКИ ЧОРАПИ

Овозможете им потпора на проширените вени и на другите болни проблеми со нозете

НОВО


Soft gel чорапи

СТОП за болките во прстите и стапалата

НОВО


АНАНАС БРОМЕЛИН КАПСУЛИ

Капсули на база на ананас и инулин за прочистување на организмот и регулирање на органите за варење.ЦИМЕТ ПЛУС 2 третман

Нова формула против висок шеќер во крвта

10
1.798,00 ден
1.998,00 денКУРКУМА ТАБЛЕТИ

За брзо зајакнување, подобрување на имунитетот, подобрување на функцијата на нервите, подобрување на циркулацијата.

НОВО


УРАСАН КАПСУЛИ

Капсули на база на семки од тиква и витамини за здрава простата.МЕДОБАЛАНС

Вратете ја својата енергија, сила и зајакнете го својот имунитет!БИО СЛИМ ЧИП

Целиот организам се регенерира, а вие добивате подобра фигураП - РОЗЕВА ДЕТ. ТОРБА

Детска торба со подлога за пресоблекување.

50
299,00 ден
599,00 ден

1