AVIF БИОЦЕЛУЛОЗНА МАСКА ЗА ДЕКОЛТЕ 23 g: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

AVIF БИОЦЕЛУЛОЗНА МАСКА ЗА ДЕКОЛТЕ 23 g            
 

AVIF биоцелулозна маска за деколте

Маска 3. генерација
Маска за деколте која подмладува, хидрира и ја негува кожата на градите. Ја подобрува бојата на кожата и ги избледува меланинските дамки. Нано честичките овозможуваат длабока апсорпција на состојките во кожата. Биоцелулозата ја затегнува кожата, а 15-те природни билни екстракти ја хидрираат и негуваат кожата на градите. Содржи нацинамид, колаген и аденозин. 

Препорака:

Правете еден третман неделно, четири недели по ред, а потоа продолжете го третманот еднаш месечно.

Како се користи:

Темелно исчистете го и исушете го пределот околу градите и деколтето. 

Маската е поставена помеѓу два слоја. Отстранете го тенкиот слој, наместете ја маската на градите и деколтето, а потоа отстранете го пластичниот апликатор. Оставете да делува 20-30 минути. Потоа, отстранете ја маската, а преостанатата течност распоредете ја по целиот предел на градите и деколтето.

Да не се мие.

За кожа која има знаци на стареење.

Може да ви се допадне и...


 

AVIF биоцелулозна маска за деколте

Шифра на артиклот: 102930  -  Пакување: 23,00 г  -  Цена за 100 г: 1.300,00 ден

14
299,00 ден
349,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 1500 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка