П-КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

П-КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО            
 

ДВОЈНО КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО

Едната страна на огледалото има својство на зголемување за да може попрецизно да ги направите вашите ритуали за разубавување. На другата страна на огледалото може да го видите целосниот изглед.

 

Карактеристики:

    Двојно огледало со два степени на зголемување
    Практични димензии
    Димензии на огледалото 17 см 
    Лесно се склопува во торбичка

 

ДВОЈНО КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО

Двојно козметичко огледало


Бесплатна достава со нарачка поголема од 1500 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка