П - РОЗЕВА ДЕТ. ТОРБА: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

П - РОЗЕВА ДЕТ. ТОРБА            
 

ДЕТСКА ТОРБА

Се на свое место: резервна облека, обувки, пелени, марамчиња, играчки... има место за се!

Подлога за пресоблекување

Сменете ги пелените на своето бебе каде и да се наоѓате!

Димензии: 50 х 30 см

 

Торба

4 џебови  вклучувајќи 2 внатрешни + внатрешен еластичен држач за шишенца и детска храна...

Торбата може во потполност да се пере.

Материјал полиестер 600D

Внатрешно PVC

Закопчување со патент

Димензии на торбата: 39 х 27 х 16 см

Играчките на  фотографијата не се вклучени во понудата

 

ДЕТСКА ТОРБА

Детска торба со подлога за пресоблекување.

50
299,00 ден
599,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 1500 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка