ПЕДОСАН РЕВИТАЛИЗЕР: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПЕДОСАН РЕВИТАЛИЗЕР            
 

Крема за нокти


Повторно убави нокти на прстите од нозете!
Крема за нокти - НАИЛ РЕВИТАЛИЗЕР

Безбојните, здебелени и деформирани нокти на прстите од нозете кои не изгледаат убаво се последица на инфекции и гливици! Новата ревитализирачка крема ја обновува безбојноста и ги прави ноктите помазни. Сега е завршено со безбојните и нерамни нокти на прстите од нозете! Покажете ги своите стапала во најдобро светло! Оваа нова блага крема за ноктите од нозете ги отстранува и ги прави помазни нерамните места. Вашите нокти повторно ќе бидат здрави и ќе имаат природен сјај.

Едноставна примена
Кремата нанесувајте ја со четката на површината од ноктите околу 1 минута. За неколку дена ќе имате повторно убави и здрави нокти!

 

Крема за нокти

Повторно убави нокти на прстите од нозете!

Шифра на артиклот: 102425  -  Пакување: 30,00 мл  -  Цена за 100 мл: 2.330,00 ден

30
699,00 ден
999,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 1500 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка