Nail Fix: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Nail Fix            
 

Nail Fix

СТОП на зараснатите нокти!

Зараснатите нокти не се само болни, туку можат да доведат до сериозни инфекции и воспалувања, кои можат да завршат со хируршка интервенција. Новиот производ за лекување на зараснати нокти, изум на американски ортопед, е делотворно средство.

Доволно е со помош на четкицата, која е фиксирана на капачето, на болното место да нанесете една капка и средството веднаш ќе почне да делува.

 

Nail Fix

Капки против зараснување на ноктите во месо

Шифра на артиклот: 102420  -  Пакување: 10,00 мл  -  Цена за 100 мл: 9.990,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 1500 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка