Колено: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Колено


Цена


min:
max:


Пронајден(о) е 1  производ(и)
Редослед Производи по страна:


ЈАМАМОТО ЗА КОЛЕНО

Магнетен појас за колено со 32 магнети кои се распределени да го покриваат целото колено и да ја блокираат болката.

23
999,00 ден
1.299,00 ден

1