Грб: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Грб


Цена


min:
max:


Пронајден(о) е 2  производ(и)
Редослед Производи по страна:


МАГНЕТЕН ПОЈАС

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.

15
1.099,00 ден
1.299,00 денМАГНЕТЕН ПОЈАС S/M

Специјално дизајниран појас за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Ги намалува болките во грбот.

15
1.099,00 ден
1.299,00 ден

1