ГАЛГАНТ КАПСУЛИ: Bio Clinica Makedonija
Ова web место користи колачиња (cookies). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се согласувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ГАЛГАНТ КАПСУЛИ            
 

ГАЛГАНТ ПЛУС 60 капсули


Конечно без болки: лековита билка која го напаѓа центарот на болката.

Факт кој ја изненади модерната наука: древната билка против болки се споменува во учењето на Св. Хилдегард од Бинген. Оваа чудотворна билка повторно се одгледува во манастирската градина на отец Петер Анселм.

Галгант плус ги изолира болните точки во телото и продира во органите

Многу жени и мажи можат конечно да се ослободат од болката благодарение на Галгант Плус.
Галгант – активна состојка која ги ублажува и детектира: • Болките во зглобовите • Болките во грбот • Ревматизмот / ишијасот • Непријатното чувство во желудникот • Воспаленијата


Здрава и природна помош, без нус појави

Коренот од галгант има спазмолитични и антивоспалителни ефекти. За Св. Хилдегард од Бинген е најважна лековита билка од природата, која се користи и против високиот крвен притисок и воспаленијата.

Лековитата моќ на Галгант Плус е медицински и фармацевски докажана

Галгант Плус започнува да делува во центарот на болките и воспаленијата, а комбинацијата од активни состојки делува антивоспалително и антибактериски.

Билката Галгант делува природно без хемикалии

Нашиот производ Галгант Плус содржи високо концентрирани активни состојки од манастирската градина на отец Петер Анселм, според традиционалниот рецепт на Св. Хилдегард од Бинген. Природна сила без штетни нус појави.

Рецепт за помош од лековитата природа

Уверете се и пробајте го Галгант Плус без никаков ризик.

 

ГАЛГАНТ ПЛУС 60 капсули

Конечно без болки: лековита билка која го напаѓа центарот на болката.

Шифра на артиклот: 104081  -  Пакување: 60,00 ком  -  Цена за 100 ком: 1.165,00 ден

36
699,00 ден
1.099,00 ден


Бесплатна достава со нарачка поголема од 1500 ден


Испорака за 48h


Подароци со нарачка