Нега на тело: Bio Clinica Makedonija
 
Затвори

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

PočetnaНега на тело

Нега на тело

Редослед
Шифра на производот: 101430

PERFEKT ARM - против млитави надлактици

Затегнете  ги  своите  надлактици  без  естетска  хирургија

Детали
1.299,00 ден

:
Шифра на производот: 102090

БИО МАРЕ СОЛ ЗА КАПЕЊЕ

Потенцијалот на лекување со помош на солта од Мртвото море е бесконечен !

Детали
33%
599,00 ден
наместо 899,00 ден
:
Шифра на производот: 102325

ВЕНЕН ЕКС СПРЕЈ

Спреј против проширени вени

Детали
10%
899,00 ден
наместо 999,00 ден
:
Шифра на производот: 102330

Venen Ex

Делотворно против проширени вени

Детали
10%
899,00 ден
наместо 999,00 ден
:
Шифра на производот: 102340

Venen night

Делотворно против проширени вени

Детали
10%
899,00 ден
наместо 999,00 ден
:
Шифра на производот: 102420

Nail Fix

Капки против зараснување на ноктите во месо

Детали
999,00 ден

:
Шифра на производот: 102422

SKINCARE FLUID

Здрав и едноставен начин на отстранување на израстоците на кожата без хируршки зафати.

Детали
999,00 ден

:
Шифра на производот: 102425

ПЕДОСАН РЕВИТАЛИЗЕР

Повторно убави нокти на прстите од нозете!

Детали
999,00 ден

:
Шифра на производот: 102440

ДЕРМАЦЕЛ КРЕМА

Олеснување за сите тегоби како што се црвенилото, акните и псоријазата!

Детали
1.099,00 ден

:
Шифра на производот: 102842

Medobelle гел за гради

Детали
1.199,00 ден

:
Шифра на производот: 104045

MEDOFLEX ГЕЛ

Сега може да кажете збогум наболките и повторно да уживатево подобрената подвижност!

Детали
899,00 ден

:
Шифра на производот: 104050

БОСВЕЛИЈА ТЕМЈАН БАЛЗАМ

Волшебната крема од темјан ги спречува болките и воспаленијата

Детали
21%
1.099,00 ден
наместо 1.399,00 ден
:
Производи по страна: 1